0216 481 79 01

[email protected]

Kasi Sigorta

Kasi Sigorta

Siber Tehtid Sigortası

Dijital teknoloji kurumsal ve sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği için siber riskler de bu teknolojilerin hızıyla doğru orantıda yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Şu an özellikle A.B.D. ve Birleşik Krallık'ta daha popüler olan ama yakın bir zamanda tüm dünyada yaygınlaşması beklenen siber risk sigortaları ürününü, sektörde ilklere imza atan şirketimiz, ülkemizde ilk kez farklı bir ürün olarak siz değerli müşterilerimiz için, veri sızıntıları ve ihlallerinin potansiyel hasarlarına karşı yenilikçi bir koruma paketi olarak sunmaktaız.

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçesi ile sigortalılarımızın kimlik hırsızlığına uğraması, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi gibi durumlarda destek ile bu süreçlerde gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Anlaşmazlıkların hukuki bir süreç içerisinde çözümlenmesi durumunda 6.000 TL’ye kadar, adli süreç dışında çözümlenmesi durumunda ise 900 TL’ye kadar sürecin çözümüne yönelik teminat sağlanacaktır. Poliçemizde 600 TL muafiyet bulunmaktadır.

Sigortalılarımız belirtilen teminat türlerinin her birinden poliçe dönemi içerisinde birer defa faydalanabilecektir.

 

Muafiyet

Adli Süreç Dışında

Hukuki Süreç

Hukuki Danışma

Anlaşmazlık durumunda, Sigortacı tarafından belirlenen avukatlardan oluşan bir ekip Sigortalı ’ya hak ve yükümlülüklerini anlatır.

Kimlik Hırsızlığı

600 TL

900 TL

6.000 TL

Online Saygınlığa Zarar Verilmesi (E-Reputasyon)

-

900 TL

6.000 TL

E-Alışveriş

600 TL

900 TL

6.000 TL

Ödeme Araçlarının Hileli Kullanımı

600 TL

900 TL

6.000 TL

 

İletişime GeçHızlı Teklif Al