0216 481 79 01

[email protected]

Kasi Sigorta

Kasi Sigorta

 Tam hasarları ve çalınmayı karşılayan düşük primli Pert Kasko, tüm hizmetleri yetkili servislerden almak isteyen müşterilerimize Plaza Kasko veya geniş teminatlar içerden diğer kasko ürünlerimizden en uygun olanı önerebilirsiniz!

Bunun yanı sıra şirketimizden kasko poliçesi sahibi olan müşterilerimiz; hasarsızlık indirimi koruma ek teminatından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans hizmetlerine kadar çok sayıda teminattan yararlanma ayrıcalığına da kavuşuyor.

Kasko Sigortası’ndaki en önemli farklılıklarımızdan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmamız.

Kasko poliçelerimizin çeşitliliğinin yanı sıra fark yaratan özelliklerini sizler için özetledik.

 • Eskisi Yerine Yenisi : Son model aracınızın, ilk bir yıllık kasko sigorta süresi içerisinde çalınması ya da tam ziya olması halinde Anadolu Kasko aynı marka, model ve model yılında aracın anahtar teslim “0” km satış fiyatını öder.
   
 • Anadolu Hizmet : Günde 24 saat, haftanın 7 günü boyunca nerede olursanız olun, her hangi bir kaza veya arıza durumunda bir telefon ile çekici hizmeti, ikamet yerine nakil, konaklama, seyahate devam etme veya ikamet yerine dönme, yakın bir aile ferdinin ölümü nedeniyle seyahatin yarıda kesilerek geri dönülmesi, araç trafik muayene işlemlerinin organize edilmesi gibi bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz.
   
 • Hususi otomobilinizde kaza sonucu meydana gelen hasarlar için serviste onarım ihtiyacı oluştuğu durumlarda poliçede belirtilen şartlar dahilinde azami 15 güne kadar ikame araç verilir. Bu hizmet aracın pert olması veya çalınması durumunda da geçerlidir.
   
 • Yurt Çapında Yaygın "Anlaşmalı Servis İstasyonları": Bir kaza anında aracınız, Anlaşmalı Servis İstasyonlarından uygun göreceğiniz birine tarafınızca veya Anadolu Hizmet tarafından ulaştırıldıktan sonra, sadece gerekli evrakın servise teslim edilmesi ile hiç bir ücret ödemeksizin tamir olmuş aracınızı teslim alabilirsiniz.
   
 • Değer Artışı Kesintisi Yok : Hasar gören parçanın yerine yenisi takıldığında aracınızın kazandığı değere karşılık hasar ödemesinden kesinti yapılmaz.
   
 • Teminat Limitinin Devamlılığı : Hasar sonrasında herhangi bir ek prim alınmaksızın poliçeniz otomatik olarak hasar öncesi sigorta bedeli üzerinden devam eder.
   
 • Hasarsızlık İndirimi : Hasarsız geçen her yıl için size daha fazla indirim sağlanır.
   
 • Hasarsızlık Koruma : %65’e varan hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmez.
   
 • Enflasyona Karşı Tam Koruma: Sigorta süresi içerisinde enflasyon nedeniyle aracınızın değerinde meydana gelen artışlar otomatik olarak poliçenize yansıtılır ve herhangi bir hasar durumunda ödemeler gerçekleşen enflasyon oranı üzerinden yapılır.
   
 • Sürücü ve Yolcu ile Araç Dışındakilere Koruma : Size ve aracınızın içindekilere ek olarak araç dışındakiler de teminat kapsamına alınır.
   
 • Araçta Bulunan Özel ve Değerli Eşyalara Koruma : Hususi otomobilinizde bulunan kişisel eşyalarınız (Mücevherat, para, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar vb. hariç) araçla birlikte teminat altına alınır.
   
 • Deprem, Sel, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri ve Terör Hasarlarına Karşı Koruma, Hukuksal Koruma : Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları kapsamında olan her türlü hukuksal koruma masrafınız karşılanır.

 

*Sigortalılarımız kasko poliçelerimiz ile sunduğumuz yardım hizmetlerinden 0850 7 24 0850 numaralı Anadolu Hizmet ve Hasar İşlemleri Hattı'nı arayarak yararlanabilir.

**Birleşik Kasko/Plaza Kasko ve Pert Kasko için verilen Anadolu Hizmet teminatları farklılıklar içermektedir.

***Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.